خدمات ‌راهبردی ‌به مشتری (گردشگری و هتل داری)

خدمات ‌راهبردی ‌به مشتری  (گردشگری و هتل داری)
پدیدآورنده: Zamanian Feyzollah (فیض الله زمانیان)
مشخصات کتاب: قطع وزیری
موجودی: در انبار
قیمت: 17,000تومان
قیمت بدون مالیات: 17,000تومان

مطالعه مشاغل خدماتی به‌عنوان یک‌رشته دانشگاهی، برای نخستین بار در دهه 1970 مطرح گردید، اما حدود بیست سال طول کشید تا دروس تخصصی خدمات به طور گسترده در مدارس بازرگانی سراسر دنیا تدریس شود. مباحث مربوط به خدمات ازجمله مقولاتی است که بسیاری از موسسات در جوامع مختلف به نقش و اهمیت روزافزون و جایگاه آن در بهبود بهره وری، ایجاد اشتغال و کسب درآمد در ابعاد گوناگون اقتصادی و عرصه¬های ملی و بین المللی اذعان دارند، این در حالی است که در کشور ما در زمینه های علمی و عملی توجه کافی جهت ارائه نگرشی مناسب به این مقوله، مبذول نگردیده است.
 کتاب حاضر، به‌عنوان یکی از اولین گام ها در این مطالعات راهبردی در خدمات و چگونگی ارایه خدمات (در صنایع مختلف) در کشور بوده و بدعتی است در زمینه مبانی نظری و عملی در تحلیل مدیرت راهبردی خدمات می باشد. مطالعه این کتاب به دانشجویان رشته های مدیریت خدمات، مدیران، سرپرستان، کارکنان و نیز مشاوران در حوزه خدمات و افرادی که به نحوی با امور مربوط به خدمات در ارتباط می باشند، توصیه می¬گردد.
امیدواریم کتاب حاضر و مجموعه کتاب هایی که تاکنون در زمینه بازاریابی خدمات از سوی مترجمان ارایه شده بتواند به محققان و مدیران کمک نماید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما: توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد           خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:Copyright © Paris Publications 2011-2020