بانکداری مجازی، راهنمایی برای نوآوری و مشارکت

بانکداری مجازی، راهنمایی برای نوآوری و مشارکت
پدیدآورنده: Pordeli Omid (امید پردلی)
مشخصات کتاب: وزیری
موجودی: در انبار
قیمت: 18,500تومان
قیمت بدون مالیات: 18,500تومان

وقتی میلیاردها نفر را به رایانه جیبی مجهز کنید، چه اتفاقی خواهد افتاد؟ تجارت و خدمات مالی همواره در تحول خواهند بود. رویدادهای تسری بخشی وجود دارند که تأثیر شگرفی بر رفتار مصرف‌کننده داشته و فرصت‌های پیش آمده سبب ایجاد تغییرات در کسب و کارها با سرعتی بیش از پیش شده است. تلفن همراه فقط یکی از این پدیده‌ها می‌باشد. مصرف‌کنندگان به تلفن همراه به‌عنوان اصلی‌ترین ابزار رایانه‌ای‌شان روی آورده‌اند و باور نکردنی است که حدود 51 درصد از زمان اینترنتشان با گوشی هوشمند یا تبلت سپری می‌شود. با این وجود ما هنوز در مراحل اولیه تغییرات عمده‌ای می‌باشیم که حاصل ادغام اساسی نرم‌افزار و سخت‌افزار مرتبط با تبلت و تلفن همراه است. میکروفن، دوربین، بلوتوث فرکانس کم و بیومتریک تأثیر عمده و شگفت‌انگیزی بر مؤسسات مالی دارند. آمان نارین رئیس‌کل بخش دیجیتال بانک استاندارد چارترد، این قلمرو عمومی و وسیعی فنّاوری را چنین خلاصه می‌کند:

ازلحاظ فنّاوری تلفن همراه، هنوز در ابتدای راه قرار داریم... هنوز از ادغام سخت‌افزار و نرم‌افزار تلفن همراه استفاده نکرده‌ایم- برچسب‌های پیام صوتی، ارتباط با بانک از طریق نرم‌افزار بانکداری در تلفن همراه خود... بیومتریک با لمس شناسه ورود به اینترنت همراه... کارهای زیادی مانده که انجام شود... .

آمان اینگونه جمع بندی می‌کند که صنعت بانکداری چگونه تلفن همراه را به‌عنوان قلمروی عمومی ودست نخورده در نظر دارد. نمونه آی.ان.جی. دایرکت کانادا را در نظر بگیرید که هجده درصد از معاملات بانکداری امروزی از طریق تلفن همراه صورت می‌گیرد؛ دو سال قبل این رقم صفر بود.

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما: توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد           خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:Copyright © Paris Publications 2011-2020